+48 722 22 33 66 biuro@p4pconsulting.pl

Polityka prywatności

 P4P Consulting Sp. z o.o. gromadzi dane dobrowolnie przekazywane przez użytkowników serwisu. Dane przetwarzane są przy uwzględnieniu wysokich zabezpieczeń i w poszanowaniu prywatności użytkowników.

Korzystanie z serwisu internetowego firmy P4P CONSULTING Sp. z o.o. jest dobrowolne i bezpłatne oraz nie wymaga przedstawienia jakichkolwiek danych, które pozwoliłby na identyfikację użytkownika serwisu.

Użytkownicy, którzy wypełniają formularz podają dane, które umożliwiają firmie P4P CONSULTING Sp. z o.o. nawiązanie kontaktu z daną osobą. Użytkownik może w każdej chwili zmienić lub usunąć dane o sobie z serwisu.

Oprócz danych osobowych możemy zbierać techniczne informacje dotyczące użytkownika, takie jak używany protokół internetowy, statystyki odwiedzin strony WWW oraz adresy odwiedzanych stron internetowych.

Zestawienia statystyczne, które mogą być ujawniane osobom trzecim obejmują m.in. informacje o oglądalności serwisu. Informacje nie zawierają żadnych danych pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników.

Wypełniając ankietę wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobnych zgodnie z przepisami wynikającymi z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).

P4P CONSULTING Sp. z o.o. jako właściciel serwisu nie sprzedaje i nie użycza informacji (zawartych w ankietach) innym osobom lub instytucjom.

Zasady korzystania z serwisu mogą być zmienione w każdej chwili. Informacja o tym zostanie umieszczona na stronie serwisu.

P4P CONSULTING Sp. z o.o.